نمایشگاه مادر،کودک و نوزاد

کودکان و نوجوانان آینده سازان هر جامعه ای هستند واهمیت دادن به این قشر، جامعه را به سمت سلامت پیش می برد و آینده ای خوب برای آن جامعه رقم می زند.

این اهمیت باعث شده که برگزاری نمایشگاه هایی در این حوزه در دستور کار مراکز نمایشگاهی قرار بگیرد تا در این نمایشگاه، هم به اطلاعات دوران بارداری و قبل از تولد پرداخته و آموزشها و خدمات مورد نیاز ارائه شود و هم تربیت و آموزش کودک و نوجوان مورد توجه قرار گیرد. در این رویدادها انواع خدمات بهداشتی و آموزشی و انواع کالاها و صنایع مختلف حوزه کودک و نوجوان از جمله اسباب بازی ها و سرگرمی ها ارائه می شود.

به طور کلی هدف از برگزاری این نمایشگاه توجه ویژه به مسائل مختلف رفاهی، درمانی و بهداشتی مادران، نوزادان و کودکان، رقابت بین تولید کنندگان و عرضه کنندگان کالاها و خدمات، بازاریابی و بازارسازی، توجه به تولیدات داخلی و تبادل تجربیات بین عرضه کنندگان خدمات داخلی و خارجی است.

نمایشگاه اسباب بازی، تفریحات و سرگرمی، صنایع و تجهیزات وابسته

توجه بیش از پیش خانواده ها به مقوله بازی و درک اهمیت بازی در رشد شخصیتی کودکان و نوجوانان، صنعت «بازی، تفریحات و سرگرمی» را به صنعتی روبه رشد تبدیل کرده است. 

توجه به محتوای تفریحات واهمیت جنبه های فرهنگی فعالیت های سرگرم کننده ، تنوع محصولات و اسباب بازی های جدید و اهمیت توجه به تولیدات داخلی از منظر مباحث فرهنگی و اقتصادی، لزوم برگزاری نمایشگاه هایی برای معرفی جدیدترین دستاوردها و محصولات و خدمات را بیش از پیش نموده است.

وب سایت : https://ikidsshow.ir/

درباره IKIDSSHOW

نمایشگاه تخصصی مادر، نوزاد و کودک همزمان با نمایشگاه اسباب بازی، تفریحات، سرگرمی، صنایع و تجهیزات وابسته (iKids show) در شهر شیراز برگزار می شود و همه ساله شاهد حضور گسترده هزاران مخاطب از جمله مادران باردار، مادران دارای فرزند و همچنین کودکان و نوجوانان در این نمایشگاه است. آخرین دوره این نمایشگاه در بهمن ماه ۱۴۰۱ با حضور ۴۸ شرکت و در فضایی بالغ از ۱۶۰۰ متر مربع برگزار شد و مورد بازدید بیش از ۱۱ هزار نفر از مخاطبان قرار گرفت .

زمینه های فعالیت نمایشگاه Ikids show

سیسمونی، لوازم و دکوراسیون اتاق کودک و نوجوان

کالسکه و وسایل حمل و نقل نوزاد و کودک، مجموعه وسایل نگهدارنده کودک، سرویس چوب ، انواع کالای خواب

خدمات مراکز پزشکی و درمانی مادر، نوزاد و کودک

بیمارستانها، کلینیک ها، درمانگاه های تخصصی. مراکز دندانپزشکی کودک، مراکز مشاوره بارداری و مشاوره کودک و نوجوان،

کلینیک های بینایی سنجی و گفتار درمانی و مراکز توان یابی کودکان خاص، خدمات نگهداری و پرستاری کودک و نوزاد

مراکز فرهنگی، هنری و ورزشی کودک و نوجوان

انتشارات، کتاب فروشی ها، نشریات مربوط به کودک و نوجوان، آموزشگاه های هنری, باشگاه های ورزشی، انجمن ها و گروههای فعال هنری و ورزشی

شوینده ها، لوازم بهداشتی و درمانی و مکمل های غذایی

پوشاک مادر، نوزاد، کودک و نوجوان

بیمه ، آرایشگاه، آتلیه و مهد کودک ها

انواع اسباب بازی ها و سرگرمی ها

گالری نمایشگاه های برگزار شده

مجموعه عکس های نمایشگاه های اخیر

راههای برقراری ارتباط

Scroll to Top